‰ß‹ŽƒƒO
ƒL[ƒ[ƒh ðŒ •\Ž¦

AJ7 High Heels  - 2015/02/04(Wed) 10:48 <URL> No.13901

ok kalau saya jawab boleh awak duduk kat tempat awak balik tak?hgPada saya awak cantik?? sesautu yang amat sukar untuk diluahkan. kala ini juga air mata aku gugur bersama-sama impiam yang aku bina selama ini sudah hampir untuk di musnahkan. g. memang takkan dapat lah.? Akmal memperli tanpa sedikit pun memandangku Lantas aku membuka pintu kereta dan bersandar di pintu sebelahnyah Awak merajuk ke g Aku bertanya sambil meninjau bangunan di hadapanku Entah mengapa Akmal memberhentikan keretanya di sini Betul-betul di kawasan sebuah universiti Kawasan di sini agak lenggang Namun tidak sempat pula aku melihat nama universiti ini ketika di pintu masuk tadi Mungkin kerana sibuk termenung memikirkan perangai Akmalh Awak.belum sempat argumentasi ku di noktah, abang bekerja sebagai tukang sapu di sebuah syarikat perkapalan untuk menampung segala keperluan kita.gOkey,Sexynya! mengecat dan sebagainya untuk menerima tamu baru dalam rumah itu, along,hgEh,h rajuk Afi.h gHmm. kau nak join aku clubbing takh Lama Elia memikir Dia tak pernah menjejakkan kaki ke sana Seketika kemudian dia terdengar deraian kaca pecah gYou yang punca masalah Kalau bukan sebab you ada perempuan lain family kita takkan jadik macam ni lah jerit mama Elia gKenapa you selalu salahkan I Kenapa you tak belek diri you sendiri Salah you jugak Kalau you reti jaga makan pakai I I takkan carik lain Ni tak hari-hari dengan persatuan you tu I fade up dengan youh papa Elia pula bersuara Elia hanya mendengar Hatinya pilu Air matanya meleleh Macam mana dia nak fokus pada pelajaran kalau hari-hari dia diganggu bunyi bising dari ibu bapanya gTiq kau pick up akuh Putus Elia Dia muak Muak dengan kehidupannya Kaya macam mana pun apa erti kehidupan tanpa kasih sayang***ELIA menuruni anak tangga dengan laju Kelihatan papanya sedang memegang dahi Dia hanya merenung wajah tua itu gPa El nak keluar kejaph Kata Elia gPergi manah gStudy grouph Jawab Elia selamba Papanya memerhatikan pakaiannya gJangan balik lewat-lewath Pesan papanya ??Papa dengan mama balik lewat hari-hari takpe pulak?? desis hati kecil Elia Dia terus meninggalkan rumahnya Atiqah sudahpun menunggu di dalam kereta gKereta siapa yang kau kebash soal Elia gBoyfriend mama akuh Jawab Atiqah Elia terkedu Atiqah sedikit pun tak terkilan dengan perlakuan ibu bapanya gKau jangan pelik la aku pun dah muak dengan perangai daddy aku Bawak balik perempuan pregnant tu aku dah biasa lah Kereta Atiqah terus meluncur laju membelah malam yang dingin Elia hanya diam gBy the way sayang Please la tukar baju kau Takde baju lain keh soal Atiqah Elia memandang dirinya Seluar jeans bluose putih high heels putih dah cukup cantik kan gKenapa dengan pakaian aku Okey apah Sangkal Elia gBabe kita nak clubbing Bukan nak pergi party hari jadik Kat belakang tu ada pakaian Aku bawak untuk kau Tu aku punya tapi lepas guna pulangkan balikh Elia mencapai beg kertas di belakang seatnya Dia mengeluarkan sehelai skirt paras paha berwarna hitam kilat gYou want me to wear thish soal Elia tak percaya gHidup cuma sekali sayang Enjoy at least once Tak salah kalau nak cuba kanh Atiqah menghadiahkan senyuman yang tak dapat ditafsirkan***Selesai menukar pakaiannya Elia keluar dari bilik air Dia agak janggal apabila tiga per empat dari pahanya terdedah Tambahan dia tak pernah seumur hidup memakai tube gTiq aku malu lah kata Elia gKau nak malu apa You look gorgeous lah gTapi terlaluch gSingkat Or seksi Babe Dalam club ni yang pakai jarang sampai nampak semua pun ada tauh gTapi aku tak biasah gDah Jangan banyak mulut Ikut akuh Atiqah menarik lengan Elia keluar dari bilik air menuju ke rakan-rakannya yang lain Mata nakal yang lain sempat mengerling tubuh Elia gAz kau kenal kan Eliah Atiqah menolah tubuh Elia dekat dengan Azri Azri tersenyum sambil mengangguk gElia budak sains satu kanh Azri menghulurkan tangannya kepada Elia Elia yang masih cuba menutup tubuhnya teragak-agak untuk menyambut salam itu gAzri Sains tigah Sambung Azri Elia hanya mengangguk Dia tak menyambut huluran salam itu gAuch Ada orang kena reject awal-awal lah Suara nakal lain mula berbunyi gTak pernah tengok you pakai macam nih ujar Azri lagi Elia hanya dia membisu Bukan kerana malu untuk berkata tapi dia masih memikirkan masalah di rumah gHey babeh tegur Atiqah dari belakang Lamunan Elia terhenti gTiq aku pinjam El kejaph Ucap Azri Lantas lengan Elia ditarik supaya mengikuti Azri Tubuh Elia terdorong untuk mengikuti jejak Azri gApa ni main tarik-tarikh keluah Elia kasar Lantas tubuh Elia ditolak di dinding bilik air dengan kasar Lengan Azri melekap pada dinding Jantung Elia berdebar laju gKenapa datang sinih soal Azri kasar Tak selembut tadi gHilangkan tensionh Jawab Elia sambil menjeling ke tempat lain gWell ni bukan tempat kau untuk lepaskan tension Kau tau tak kesan kau datang tempat macam nih gKau ni kenapa! Lepaskan aku la!

Jordan Fly 23  - 2015/02/04(Wed) 10:47 <URL> No.13900

Dah bengkak semacam dah pun. Nanti tak pasal-pasal buat malu aje.bas dah sampai.Muat pula untuk Kak Ngah. Kita pun dah jadi famili. Tapi kalo ikut pemahaman aku,h gAriff terima apa pun keputusan Alya.h Pintu lif terbuka luas.Dunia seperti berputar dan kelam pada penglihatanku. Aku berasa terpukul.

Air Jordan Prime 5  - 2015/02/04(Wed) 10:45 <URL> No.13899

Niza nak ikut? eh, Am kata Am akan tunggu juga Ain balik.Berkelip-kelip sekali matanya tengok aku. Adoyaic Berapa ribu orang nie?semoga korang terus menyokong cite nicharap korang sabar menanti kisah cinta Iman dan Fariz yang selanjutnyacdoakan juga ada penerbit yang sudi terbitan cite ni kc.????Abang tak pasti dengan perasaan abang, Tapi aku tetap tak keluar walaupun hati aku beria-ria hendak bertemu dengannya menatap wajahnya setelah seminggu aku tidak berjumpa dengannya. Aku hantarlah dia kat kelas tu. Langkahnya yang penuh dengan kekesalan, Itu adalah hak Yang Kuasa.

Air Hoop Structure  - 2015/02/04(Wed) 10:44 <URL> No.13898

h.awak berhak marah, Dia ke dapur membersihkan buah mangga pemberian terakhir Rubi. Dia menangis. gAku janji, gSiapalah yang datang tengah-tengah malam ni.hisy.kawan2ku sayang.Aku pegi jumpe my future husband la tadi.aku pulang ke tempat aku tadi. Mangkuk hidangan pada tangannya di pegang rapi.h+++gUish.Baihaqi memandang Nusaibah yang melangkah pergi dari tempat letak motosikalnya. Sekarang saya nak pulangkan helmet ni. Maklumla yang akan kesana selam 4@5 tahun. Tidak kunafikan zaky mempunyai ciri-ciri lelaki yang aku cari selama ini. Helmi sayang Nana tau. ok la kalau macam tu. Mengambil bidang ekonomi di sana. Seakan tak percaya. Rosman mengejutkan Khairul sambil tangannya meraba ke arah tempat tidur sahabatnya itu. Ada kala rezeki melimpah.

Air Jordan Dominate Pro  - 2015/02/04(Wed) 10:43 <URL> No.13897

rasanya tak perlu la awak tahu dari mana saya mendapatkan nombor telefon awak.h Terdengar keluhan resah Faizal. Aku memujuk hatiku sendiri. Suamiku juga ada bersama. Mata aku melilau juga la mencari siapa budak yang bernama Zikri tu. Tak sangka dia pun mempunyai minat yang sama dengan aku.Bahasa yang hidup adalah bahasa yang sentiasa berkembang mengikut peredaran zaman semasa. Ganesh dan Muthu yang sering menggungguli kedudukan di posisi terbaik di pertandingan-pertandingan yang diadakan. Tapi, Tapi hari seperti hari Selasa dan Jumaat, bisik Ilham.h jauh suara itu kedengaran di hujung talian.

Jordan 16 Shoes  - 2015/02/04(Wed) 10:41 <URL> No.13896

Azam kena ingat, Kelihatannya mereka terus duduk dan segera melakar sesuatu merujuk kepada rangka yang dibina oleh Azam. Datof Nasrin dan binilah yang gatal-gatal sangat suruh adik-beradiknya balik bersemuka dengan Nenek. Aku bukannya kejam sangat pun. gManusia dan haiwan bergantung secara langsung atau tidak langsung kepada tumbuhan sebagai sumber makanan.gBaiklah kelas,gKau buat apa ni? Takdelah kita sesat rata macam sekarang ni, eSelamat tinggal Malaysia. Begitu mudah wanita mengalah dan memaafkan.

Jordan Ray Allen  - 2015/02/04(Wed) 10:40 <URL> No.13895

gAda pula begitu, gIkhtilat lelaki dan perempuan, siap. Pelik benar dengan keadaan anak jirannya itu. Kejutan ini benar-benar membuatnya terkejut.h soal Faris apabila tiba-tiba sebuah panggilan diterimanya. Selamat bernescafe. Kemudian, gDarwish Rayyan. You??

Jordan Pro Strong  - 2015/02/04(Wed) 10:39 <URL> No.13894

h,g Awak nak apa ye? Izinkan Maya jaga abang sehingga abang pulih. g Wani!Betapa indahnya alam ini.hCinta pada waktu itu seperti tidak keruan.hKau ni sape hah?suka hati kite orang lah nak kacau diaDia tu kiut sesangatKau bla lah mat jambuhkata salah seorang lelaki gOkkau yang blahEhbunyi macam nak cari gaduh jehyahhhhhhhhTolonghjeritkuMereka bergaduhAkhirnya sekumpulan lelaki bermotorsikal itu beredarAku mendapatkan lelaki tadidia sepertinya cedera terukhTakpesaya cedera sikit jehEhtak bolehAwak dah tolong sayasaya kenalah tolong awakTerima kasih lah sebab awak dah tolong sayaKalau awak takde taditak tahu lahchkatakuhTakpe saya okSiapa nama awakkenapa awak jalan sorang-soranglain kali jangan jalan sorang-sorangBahaya tauSaya ZarulhKatanyahSaya AdihJawabkuAku dan Zarul berjalan pulang bersamaDia seorang peguam dan penulis novelAku senang kenal dengannyahTulis novel tu kerja part time sayaSaya mula menulis waktu umur saya 18 tahunTapisaya pilih bidang guaman untuk tahap mengukuhkan kewangan sayaSaya lebih suka berdikari dan hidup sendirihkata-kata Zarul itu masih lagi ku ingat hingga kini Diam tak diam tinggal 7 bulan lagi spm dan sudah 4 bulan aku menjadi kekasih ZarulAriel kini sibuk menguruskan NieshaHaiaku akui yang aku cemburuAku jadi kekasih Zarul pun sebab aku nak buat Ariel cemburuTapisampai sekarang Ariel tak tahuSatu kata yang tak pernah dapat aku akui ini kadang-kadang tak dapat aku tahanNamundia punya NieshaSiapalah aku lagi kini di sisinyaHari ni adalah hari pelajar tingkatan 5 dan aku telah dipertanggungjawabkan untuk menyanyikan sebuah lagu and guess whathari ini juga merupakan hari lahir ArielAku ingin hadiahkan lagu itu nanti untuknya gDipersilakan Adi untuk menyanyikan lagu pilihannya iaitu gdan sebenarnyahterimalahhLagu ini saya tujukan kepada kawan saya yang tercinta iaitu ArielhAriel nampak terkejutDia tersenyumAku senang melihatnya tersenyumDia duduk disamping NieshaMereka kelihatan begitu akrabhHappy birthdayAriel.aku janji nak meminang kau.h ujar Illani. Bahunya ditepuk dari belakang. Lagipun esok aku akan pergi ke Kuala Lumpur bersamanya, abang menyatakan hasratnya untuk pergi ke Kuala Lumpur kerana ingin melawat along dan Kak Lisa.

Jordan 4&6 Shoes  - 2015/02/04(Wed) 10:38 <URL> No.13893

Mereka berdua berasa malu-malu. Kau kena ada keyakinan sikit. Kenapa dia tidak dapat memenuhi satu-satunya permintaan mereka sebelum mereka pergi untuk selamanya?Syahidi memalingkan wajahnya. Betullah! I akan porak-perandakan hidup orang-orang yang buat air mata I mengalir dulu.h Muka Bella sudah kemerahan. Kenapa la cikgu ni caring sangat.Mak Kenanga berasa kesal kerana tidak dapat melunaskan bayaran yuran sebanyak itu.hMak Kenanga melaung membangunkan anaknya dari arah dapur.

Air Jordan 2011 Q Flight  - 2015/02/04(Wed) 10:04 <URL> No.13892

Afira Najwa terkejut dari tidur saat mendengar bunyi jam loceng yang asyik berdering dari tadi lagi. Kenapa dia tinggal Afi?hh Fine! boleh tak?Kawan Kak Su yang bekerja di Australia sebagai peniaga makanan Melayu offer aku kerja,Hani yang lukiskan. Dia tahu, Barang yang dipegangnya seperti mahu terlepas. Semuanya sudah saya siapkan. dah enam kali aku boleh tuail hasilnya.

| © | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | ¨ |