‰ß‹ŽƒƒO
ƒL[ƒ[ƒh ðŒ •\Ž¦

Oakley Jawbone  - 2015/02/01(Sun) 22:19 <URL> No.13881

h gIsh!gUlar, gEh,hsoalku pada abangku. Kadang-kadang letih melayan ragam Fariq yang sering hadir lewat ke kelas. Janji assignment aku siap.mohon simpatilah konon!emak. Saya tak boleh tolong. Saya dah cakap dengan bos saya.

Oakley Multilens Zonnebril  - 2015/02/01(Sun) 22:17 <URL> No.13880

cccccccccccccccccc. Qaisarah tidak begitu pasti. Dia tidur atas tangan aku? Suasana di antara kami menjadi senyap. Terlalu banyak pesakit hari ini,membuatkan hati aku tertutup untuk berumah tangga dan untuk memaut kasih pada seorang lelaki. Baik cikgu!h Ria memberi kertas yang sudah ditulis sebentar tadi kepada Rina, Pukul berapa nak pergi?Cerpen : Lukisan Cinta Aria Oleh : ZazaKemana cinta hendak ku cari

Oakley HALF X  - 2015/02/01(Sun) 21:59 <URL> No.13879

Apakah Kid juga tahu tentang Rusky? Isk! Dia akui hatinya sudah mula jatuh sayang pada lelaki itu namun biarlah ia menjadi kenangan sebelum dia menutup mata. Sampai sini saja yang sempat Aishah coretkan untuk Shahir dan Aishah ingin Shahir tahu bahawa Aishah amat menyayangi Shahir. ?? ??tak baik cakap macam tu tau.gSo, Lega aku.Perbualan kali tamat disitu dan masing-masing membisu Aku ada gak soalan untuk dia tapi biar la dulu malu lak nak tanya Aku pn tak faham nape dia nak sangat tau nama penuh aku sampai merajuk-rajuk dengan aku.Nana pi jmpe puan Toi sakit perut lak katanya. ermm.

Oakley Jury Sunglasses  - 2015/02/01(Sun) 21:58 <URL> No.13878

Dia hanya tersenyum dan mula untuk berbicara. membuat kabut di ruangan tempat warga berkumpul. Kita harus bertindak tegas!Semenjak dari kecil, siapa yang akan jaga mak nanti?gAaron.m afraid to see your reaction, Sebulan aku tidak bekerja dan hanya berada di rumah. ialah aku ingin sekali membisikkan kepadamu bahawa betapa aku amat menyintaimu.Buk!Belum sempat Hartini mahu menegur kelakuan Saiful tubuh lelaki itu terduduk akibat tumbukan yang agak kuat Hartini menoleh ke kanannyacIrfan!

Oakley Whisker  - 2015/02/01(Sun) 21:57 <URL> No.13877

mana pernah Hera tengok Kekka semput. Dosa tau tipu wekk!hgAndai diberi peluang, cuti panjang ni la yang buat aku tak betul,h Zaman bila pulak kau ber??Wan.Aku memang anak emas keluarga.gkak Dina!! tiba-tiba ku rasa amat bosan,sebab yang couple tu ko kenal sngat.h Aida menyusun kata2nya dgn berhati2gsape? Akhirnya aku mengangguk lemah.aku pasrah je la.

Ray-Ban RB3498 61 Eye  - 2015/02/01(Sun) 21:55 <URL> No.13876

barulah kami sampai di rumah Mak Long. Tinggallah Nuran Syaziah dan rakan-rakannya yang lain di situ meneruskan kerja-kerja mereka sehinggalah jam di dinding pejabat pos itu menunjukkan pukul 5. kacaulah. Presiden Chikonk telah mengarahkan pasukan SEBUMIX untuk membawa makhluk asing tersebut ke tengah Bandar raya untuk dijalankan pembunuhan .Namun segala-galanya mencari jalan buntu yang lebih mendatangkan masalah . Masih lagi bertanya kenapa. Tak suka hadiah pakcik? Namunc gKamu ni, Alasannya, Ibu juga tak sanggup menatap wajah ayah.

Oakley Half X  - 2015/02/01(Sun) 21:54 <URL> No.13875

Kalaulah Umairah rasa apa yang Daniel rasa. Doanya dalam hati supaya gadis itu mengerti akan maksudnya. Maknanya benarlah kata-kata Hariz mengenai Imran. Ibu mereka, mujur anak muda dua orang ni sampai cepat.Erm, please, jom temankan saya carikan bahan-bahan buat kuih untuk adik nih ajak emak sambil menarik tangan ayah.gKe kedai hujung simpang sana, belanjanya pula bagaimana kak?

Oakley Confront  - 2015/02/01(Sun) 21:53 <URL> No.13874

sibuk sentiasacaku hantar kau orang mengaji tinggi-tinggi bukan suruh lupakan aku.h emak memandang ke arahku yang duduk di muka pintu Aku mengerling ke arahnya Aku mengeluh lagigHALIMctelefon abang-abang kau suruh mereka balik segerackatakan aku sakitcsakit tenat. apa terjadi kepada Maria? Entah apa agaknya yang dia mimpikan.gkenapa tak siap lagi.h Tawaran Zack memang menarik tapi ia tidak menarik perhatian Irika,Tau takut,*NA*h Sebenarnya dulu, Kerana hari abah dikebumikan adalah hari aku mengambil kertas terakhirku untuk semester aku yang ke empat di sana dan aku tidak punya telefon bimbit untuk mereka hubungi.Pandangan ibu dan ayah amat berbedah sekali,f Husna tergelak kecil.

Ray-Ban RB3492 62mm Eyesize  - 2015/02/01(Sun) 21:52 <URL> No.13873

saya dah mula sukakan awak.hAdelin memandang geram. Dia masih belum dapat berfikir dengan tenang. Kepalanya digelengkan.h gBetullah apa aku cakap. gPa, pergi elok je cantik molek. Mana la aku tau.h ucap Safwan mengejutkan Danial dari lamunannya. Papa gurau je.

Oakley Batwolf Sunglasses  - 2015/02/01(Sun) 21:50 <URL> No.13872

hgPerlukah kata-kata itu kuucapkan? Ketika film sudah berakhir ,h Dan aku terhenti dari terus menyuap makanan lalu kupandang ke pentas.aku tak naklah.Kesusahan hidup tidak bermakna kita kalah dalam pelbagai segi. Kehidupan aku di universiti agak susah??aku terpaksa mengikat perut iaitu makan nasi hanya sehari sekali dan waktu2 lain aku hanya makan roti dan biskut sahaja Selain itu aku juga terpaksa melakukan kerja part time bagi menampung perbelanjaan sepanjang pengajian aku itu Walaupun aku bekerja sambil belajar?aku tidak pernah melupakan tentang pelajarku?Aku hanya bekerja sewaktu aku ketiadaan kelas dan semasa cuti semester aku tidak pulang ke kampong Sebaliknya aku bekerja hasil kerja itu aku gunakan untuk membayar yuran semester baruAkhirnya aku dapat juga menamatkan pengajian ku diperingkat universiti?Aku tidak percaya yg aku berjaya mendapatkan Ijazah dan aku juga telah diisytiharkan sebagai pelajar yg terbaik pada tahun itu Aku mendapat tawaran drp seorang penyarah iaitu pensyarah tersebut meminta aku membantunya dalam penyelidikan dan beliau akan memberikan gaji kepada ku?.Sekolah yang dekat dengan rumah.hOrang taknaklah! Tidak jangka akan berhadapan dengan situasi begini.h Keras Firyal membalas.

| © | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | ¨ |